Jdi na obsah Jdi na menu
 


PLÁNOVANÉ akce

25.1.-27.1.2019 Víkend na horách (J)

8.2.-10.2. 2019 Zimní soustředění (DS)

15.2.2019 Maturitní ples (S)

 

 

Co už je za námi... 

22.9.2018 Hasičské slavnosti, Brázdim

3.7.2018 Sokol Gala, Praha

1.7.2018 Zahájení XVI. Všesokolského sletu, Praha 

23.6.2018 - 120. let výročí SDH, Bořanovice

16. - 17.6.2018 - Mistrovství ČR, NŠ NBTA, Poděbrady

2. - 3.6. 2018 - Mistrovství Čech (Zemské finále) NŠ NBTA, Strakonice

27.5. 2018 - Malý slet, Brandýš nad Labem

5.5. 2018 - oblastní kolo NŠ NBTA, Žatec

29.4. 2018 - Majorettes Chodov, Praha

14.4. 2018 - veletrh FOR KIDS, PVA Letňany, Praha

19.3. 2018 - Den pro zdravotně postižené, Praha (DS)

24.2.2018 - Zahájení 55. Matějské poutě, Praha (DS)

13.1.2018 - Zahájení házenkářského plesu HC Dulka Praha (DS)

 


2017

24.9.2017 - Sletová štafeta (J)

16.9.2017 - Praha, Velká Chuchle (DM)

11.9.2017 - zápis Pražských mažoretek, Sokol Vysočany

10.9.2017 - Praha, Žofín (DM)

7.9.2017 - Praha, Vítkov (DM)

2.9.2017 - vystoupení Praha (J)

26.8. - 2.9.2017 - letní soustředění (DM)

28.8. - 1.9.2017 - letní soustředění II. (J)

19.8. - 26.8.2017 - letní soustředění (J)

24.6.2017 - Brandýs nad Labem (S)

17.-18.6.2017 - MČR NBTA (v případě postupu)

9.-11.6.2017 - MČR ČMO, Jaroměř (v případě postupu)

3.-4.6.2017 - Strakonice, Zemské finále NBTA (DM, DS, S)

28.5.2017 - Chodovské berušky, Praha (DS, J, S)

14.5.2017 - Benešov, Oblastní kolo NŠ (přípravka, DM, DS, S)

6.5.2017 - ČMO, kvalifikace, Louny (DM, DS, J, S)

1.5.2017 - Děti v akci, Praha (sóla, dua)

30.4.2017 - Děti v akci, Praha (DS, J)

2.4.2017 - Praha (S)

22.3.2017 - Praha (S) 

20.3.2017 - Praha (S)

25.2.2017 - Praha 7, Praha (S)


 2016

5.11.2016 - Neratovice, Mistrovství mažoretkových formací SHČR (DM, DS, J, S)

8.-9.10.2016 - For Toys, Prha Letňany (DS, S)

8.-9.10.2016 - ME Anglie (J)

28.9.2016 - Grand Prix, Mladá Boleslav (DM, DS, S)

24.-25.9.2016 - Praha, Týden v pohybu (DM)

24.9.2016 - Vejvodova Zbraslav (J)

18.9.2016 - Praha Prosek, park Přátelství (DS, J)

10.9.2016 - Praha ČM (S)

24.-28.8.2016 - Letní soustředění (S)

20. - 27.8.2016 - Letní soustředění (minimažoretky, DM, DS)

1. - 10.7.2016 - Norsko, zájezd s dechovým orchestrem (S)

17. - 19.6.2016 - Němčice nad Hanou, svátek hudby (S)

18.-19.6.2016 - Poděbrady, NŠ - MČR, v případě postupu

18.-19.6.2016 - MHF Česká Kamenice, Děčín (DS)

12.6.2016 - Praha - ,,Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl“ (DM)

4.-5.6.2016 - Klatovy, NŠ - Zemské finále Čech (DM, DS) 

4.6.2016 - Děti fitness, finále - v případě postupu (S)

29.5.2016 - Telč, "O střevíček z pohádkové Telče" (minimažoretky, DS)

28.5.2016 - Chodovské Berušky (DM, DS, DUO/senior)

21.-22.5.2016 - Ronov nad Doubravou, MČR sóla/dua

14.5.2016 - Žatec, Oblastní kolo NŠ (minimažoretky, DS)

8.5.2016 - Brandýs nad Labem, "Děti fitness" (DS)

7.5.2016 - Benešov nad Ploučnicí, "Benešovská mažoretka" (S)

30.4. a 1.5.2016 - PVA Letňany (DS)   

30.4.2016 - Praha, Děti fitness (minimažoretky, S)

8. - 10.4.2016 - Němčice nad Hanou, výroční koncert (S)

3.4.2016 - Praha, Děti v akci (minimažoretky, DS, S)

2.4.2016 - Jarní pohár Sokola Jinonice (S)

2.4.2016 - Kadaň, finále  (DS) 

20.2.2016 - Postoloprty, oblastní kolo (DS, J)

6.2.2016 - Masopust (J)8.1.2016 - Maturitní ples (DM)


 2015 

29.11.2015 - Sokol Královské Vinohrady, akademie (DS)  

7.11.2015 - Mistrovství mažoretkových formací, SH ČR (DS, J)  

31.10.-1.11.2015 - Praha (DS)  

10.10.2015 - Nový Bor, soutěž "O skleněnou hůlku" (DS, J)  

26.9.22015 - Vejvodova Zbraslav 

19.9.2015 - Praha (J)

7.9.2015 - zápis nových mažoretek  

22.-29.8.2015 - Letní soustředění (mini, DM, J)  

15.-22.8.2015 - Letní soustředění (DS)  

19.-21.6.2015 - Poděbrady, NBTA - MČR (DM, DS, J)  

20.6.2015 - Úvaly (DS)  

30.-31.5.2015 - Strakonice, NBTA - zemské finále (DM, DS, J) 

31.5.2015 - Praha, dětský den - Vyšehraní (DM)   

31.5.2015 - Praha (minimažoretky)  

23.5.2015 – Telč, O střevíček z pohádkové Telče (mini, DM, DS, J) 

23.-24.5.2015 - Ronov, MČR NBTA - sólo/duo  

8.5.2015 - Žatec, NBTA - oblastní kolo skupin (mini, DM, DS, J) 

2.-3.5.2015 - Praha, PVA Letňany (DS)

26.4.2015 - Příbram, soutěž MAC (DM, J)

25.4.2015 - Dobrovice, NBTA - sólo/duo rekvizity

11.-12.4.2015 - Klatovy, NBTA - sólo/duo klasika

4.4.2015 - Finálové kolo soutěže mažoretek států EU, Kadaň (DM, DS, J)

29.3.2015 - Praha, Děti v akci (mini, J) 

28.2.2015 - Praha, zahájení Matějské poutě (J)  

21.2.2015 - Mratín, svítící hůlky (DS)  

31.1.-1.2.2015 - Plzeň, MČR ve twirlingu  

16.1.2015 - Házenkářský ples, Praha (DM) 


2014  

28.11.2014 - Praha (DS)  

9.11.2014 - Neratovice, Mistrovství maž. formací (DM, DS, J)  

8.11.2014 - Kadaň, Mezinárodní soutěž maž. (DM, DS, J)  

1.-2.11.2014 - PVA Letňany (DS)  

6.10.2014 - Praha (J)  

27.9.2014 - Vejvodova Zbraslav (DM, DS, J) 

23.-30.8.2014 - soustředění (DM, J)  

16.-23.8.2014 - soustředění (DS) 

26.-29.6.2014 - FIJO Cheb (DS, J)  

13.-15.6.2014 - Poděbrady (v případě postupu)  

7.6.2014 - Litoměřice (DM, DS)  

31.5.-1.6.2014 - Strakonice (DM, DS, J) 

31.5.2014 - Měšice (minimažoretky) 

25.5.2014 - Praha, finále soutěže Děti fitness (J) 

24.5.2014 - Praha, Chodovské berušky (DS) 

24.5.2014 - Telč (DM, J)  

17.5.2014 - Trutnov (sóla)   

17.5.2014 - akademie Mratín (minimažoretky, DS)  

8.5.2014 - Žatec, Oblastní kolo NŠ (DM, J)  

3.5.2014 - Praha, Letňany (DS)  

1.5.2014 - Kamenice, Oblastní kolo NŠ (minimažoretky, DS)  

30.4.2014 - Praha, Štěrboholy (DM)  

26.4.2014 - Klatovy, Zemské finále S/D  

13.4.2014 - soutěž Praha (J)  

30.3.2014 - Praha, Děti v akci (DM, DS) 

29.3.2014 - Kolín, Pohár ze zámku (sóla/dua) 

29.3.2014 - Dobříš, Pohár mažoretek Zlaté Prahy (DM)

19.3.2014 - Praha, (J)

15.2.2014 - ples, Praha (J)  

14.2.2014 - Praha 1 (DS) 

6.2.2014 - Praha (DS)

1.-2.2.2014 - Mohelnice (S/D, TWIRL) 

25.1.2014 - Praha (J) 

10.1.2014 - Praha (J)


2013 

21.12.2013 - Praha (PIDI, BABY, MINI)

14.12.2013 - vánoční besídka všech mažoretek 

9.12.2013 - Praha (BABY)  

30.11.2013 - Liberec (S/D)  

23.11.2013 - Dubňany (S/D)  

10.11.2013 - Litoměřice (BABY)  

2.-3.11.2013 - Praha Letňany (BABY)  

27.10.2013 - Kolín (PIDI, BABY)  

17.10.2013 - Praha (MINI)  

12.10.2013 - Hranice (S/D)  

12.10.2013 - Praha (PIDI, BABY)  

4.-6.10.2013 - ME, Norsko-Lillehammer (MINI)  

28.9.2013 - Vejvodova Zbraslav (PIDI, BABY) 

21.9.2013 - Praha (BABY)  

19.9.2013 - Praha (BABY) 

15.9.2013 - Dubeč (PIDI)

7.9.2013 - Praha Dolní Počernice (BABY)

9.9.2013 - Zápis (noví členové)

31.8.-1.9.2013 - Karlovy Vary (PIDI, BABY)

17.-24.8.2013 - Letní soustředění (PIDI, BABY, MINI) 

23.6.2013 - Rozlučka PM (DUDU, PIDI, BABY, MINI, S/D)  

22.6.2013 - SK Praga Vysočany (BABY) 

22.6.2013 - Kostelec nad Labem (MINI)  

20.6.2013 - Praha, fotbalový turnaj (MINI) 

5.6.2013 - Výročí baráčníků, Mratín (PIDI)   

14.-16.6.2013 - Poděbrady MČR (BABY, MINI)

1.6. - Litoměřice (PIDI)  

1.-2.6.2013 - Strakonice (BABY, MINI) 

1.5.2013 - Kladno, Oblastní kolo Národního šampionátu (PIDI, BABY) 

1.5.2013 - Praha (MINI)

4.5.2013 - Benešovská mažoretka (PIDI, MINI)  

 4.-5.5.2013 - PVA Letňany (BABY) 

18.5.2013 - akademie, Mratín (BABY)   

25.5.2013 - Roudnice nad Labem (BABY)   

25.5.2013 - Telč (PIDI, MINI)   

26.5.2013 - Chodovské berušky (PIDI, BABY, MINI)   

27.-28.4.2013 - Klatovy, sólo/duo Čechy (BABY, S/D)

7.4.2013 - Děti v akci, Praha (PIDI)  

6.4.2013 - Praha (PIDI, MINI)

30.3.2013 - O pohár ze zámku, Kolín sóla/dua (BABY)

23.3.2013 - Velikonoční jarmark, Čakovice (MINI) 

23.3.2013 - Radotínský pohár, Radotín (PIDI, BABY) 

26.-27.1.2013 - MČR Twitling, Litvínov   


2012 

17.12.2012 - Vánoční besídka (všechny skupiny) 

11.11.2012 - Litoměřice, Mistrovství mažoretkových formací (PIDI, BABY)

10.11.2012 - Praha (MINI)  

3.-4.11.2012 - PVA Letňany, kynologická výstava (PIDI, BABY)  

21.10.2012 - Kolín, O pohár ze Zámku (PIDI, BABY)  

20.10.2012 - Hranice, O pohár města Hranice (Denisa a Vanesa Rajchartovy)  

13.10.2012 - Havířov, O cenu Andria (Denisa a Vanesa Rajchartovy)  

4.-8.10. 2012 – Mistrovství Evropy mažoretek - Sélestat/Francie (MINI)  

6.10.2012 - Praha, Čakovické posvícení (BABY)

29.9.2012 - Vejvodova Zbraslav (PIDI, BABY)

8.9.2012 - Sporťáček

25.8.-1.9.2012 - letní soustředění (PIDI, MINI)

11.-18.8.2012 - letní soustředění (BABY, PRINCESS)

1.-6.7.2012 - 150 let Sokola, Praha (PIDI, BABY, MINI, PRINCESS)

30.6.2012 - Cheb (BABY, MINI)

22.-24.6.2012 - Štětí (TOPKA)

23.6.2012 - Praha 9 (BABY) 

15.-17. 6.2012 - Poděbrady, MČR (BABY, MINI, PRINCESS)

9.6.2012 - Praha Čakovice, 100 let fotbalu (BABY)

2.-3.6.2012 Zemské finále Čech, Strakonice (BABY, MINI, PRINCESS)

1.6.2012 IKEA (BABY)

31.5.2012 DDM Praha 9 (PIDI, MINI, PRINCESS)

25.-29.5.2012 Belgie (TOPka)

26.5.2012 Chodovské berušky (PIDI, BABY)

25-26.5.2012 - PVA Letňany (BABY)

19.-20.5.2012 - Solo, duo - Ronov (BABY, MINI, PRINCESS)

12.-13.5.2012 Sokol Vinohrady (BABY)

5.5.2012 Benešovská mažoretka (PIDI, MINI) 

5.-6. 5.2012 - Praha Letňany (BABY)

 1.5.2012 - Oblastní kolo NŠ, Kladno (PIDI, BABY, MINI, PRINCESS)

28.-29.4.2012 - Klatovy sólo/duo Čechy (BABY, MINI, PRINCESS)

22.4.2012 - Generálka Pražských mažoretek (PIDI, BABY, MINI, PRINCESS)

14.4.2012 Praha, Jinonice (PIDI, MINI)

11.4.2012 - Praha 8 (MINI) 25.3.2012 - Děti v akci, Praha 4 (PIDI, BABY, MINI, PRINCESS)

31.3.2012 - Kolín / O Pohár ze Zámku - sóla/dua (BABY, MINI, PRINCESS)

11.-12.2.2012 - Nymburk, MČR ve twirlingu (MINI, PRINCESS)


2011

19.12.2011 - Vánoční besídka

15.12.2011 - Praha (BABY)

12. 12.2011 – Praha 6 (BABY)

5.-6.11.2011 - Praha / kynologická výstava v PVA Letňany

22.10.2011 - Kolín / O Pohár ze Zámku / formace (BABY, MINI)

15.10.2011 - Praha, Dechovková show v Tesla aréně (BABY, MINI, TOPka)

24.9.2011 - Vejvodova Zbraslav (MINI, TOPka)

17.9.2011 - Praha Kbely (BABY)

5.9.2011 - Sokolovna Vysočany, zápis PM

3.9.2011 - Praha Ďáblice (BABY)