Jdi na obsah Jdi na menu
 


PLÁNOVANÉ akce

 

21.8. - 28.8. 2021 Letní soutředění (DM, DS)

23.8. - 27.8. 2021 Letní soutředění (MM)

28.8. - 31.8. 2021 Letní soustředění (J) 

4.9. 2021 Vystoupení, Jíloviště u Prahy (J)

18.9. - 19.9. 2021 Pohárová soutěž skupin, Poděbrady (DM, DS, J)

 

Co už je za námi... 

19.6. 2021 10. výročí AFK Slavia Malešice, Praha (MM, J)

 


2020

12.9. 2020 Oslava výročí 10 let fungování, Praha (J)

5.9. 2020 Závod o pohár Elišky Junkové, Zbraslav - Jíloviště (J)

22.8. - 29.8. 2020 Letní soustředění, Jiřice (J)

24.6. 2020 Rozlučka s (NE)sezónou, Praha (J)

31.1. - 2.2. 2020 Víkend na horách, Plavy (J)

24.1. 2020 Ples tábora Chrudimka, Praha (J)


 

2019

19.10. 2019 For Toys, Praha (J)

5.10. 2019 Staročeská pouť a zabijačka, Praha (J)

28.9. 2019 Evropský den žokejů, Praha (J)

14.9. 2019 Svatohubertské kulinářské slavnosti, Klokočná (J)

9.11. 2019 - Vystoupení ke dni válečných veteránů, Praha 9 (J, S)

9.9. 2019, 18:00 - NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ, NOVOŠKOLSKÁ 696/2, PRAHA 9 VYSOČANY

7. - 8.9. 2019 - Prezentace volnočasových aktivit, Galerie Harfa, Praha

7.9. 2019 - Klusácké závody, Velká Chuchle (DS)

22.6. 2019 - Vystoupení, Praha (J)

15. - 16.6. 2019 - Mistrovství České republiky mažoretkových skupin (DS, J)

9.6. 2019 - Mistrovství České republiky v halových disciplínách (MM,S)

8.6. 2019 - Dětský veselý den, Praha - Letná (J)

8.6. 2019 - Vystoupení, Střítěž u Jihlavy (MM, S)

1.6. 2019 - Vystoupení, Mratín (S)

1. - 2.6. 2019 - Zemské finále mažoretkových skupin (DS,J)

28.5. 2019 - Vystoupení, Praha (S)

18.5. 2019 - Vystoupení, Bradnýs nad Labem (S)

18. - 19.5. 2019 Mistrovství ČR, Ronov nad Doubravou (S/D)

5.5. 2019 Oblastní kolo mažoretkových skupin NBTA (MM,DS,J)

25. - 27.1. 2019 Víkend na horách (J)

8. - 10.2. 2019 Zimní soustředění (DS)

16.2. 2019 Maturitní ples (S)

15.2. 2019 Maturitní ples (S)

6.1. 2019 Finále Národního twirlingového poháru, Nymburk (S/D)

 


 

2018

22.9.2018 Hasičské slavnosti, Brázdim

3.7.2018 Sokol Gala, Praha

1.7.2018 Zahájení XVI. Všesokolského sletu, Praha 

23.6.2018 - 120. let výročí SDH, Bořanovice

16. - 17.6.2018 - Mistrovství ČR, NŠ NBTA, Poděbrady

2. - 3.6. 2018 - Mistrovství Čech (Zemské finále) NŠ NBTA, Strakonice

27.5. 2018 - Malý slet, Brandýš nad Labem

5.5. 2018 - oblastní kolo NŠ NBTA, Žatec

29.4. 2018 - Majorettes Chodov, Praha

14.4. 2018 - veletrh FOR KIDS, PVA Letňany, Praha

19.3. 2018 - Den pro zdravotně postižené, Praha (DS)

24.2.2018 - Zahájení 55. Matějské poutě, Praha (DS)

13.1.2018 - Zahájení házenkářského plesu HC Dulka Praha (DS)

 


2017

24.9.2017 - Sletová štafeta (J)

16.9.2017 - Praha, Velká Chuchle (DM)

11.9.2017 - zápis Pražských mažoretek, Sokol Vysočany

10.9.2017 - Praha, Žofín (DM)

7.9.2017 - Praha, Vítkov (DM)

2.9.2017 - vystoupení Praha (J)

26.8. - 2.9.2017 - letní soustředění (DM)

28.8. - 1.9.2017 - letní soustředění II. (J)

19.8. - 26.8.2017 - letní soustředění (J)

24.6.2017 - Brandýs nad Labem (S)

17.-18.6.2017 - MČR NBTA (v případě postupu)

9.-11.6.2017 - MČR ČMO, Jaroměř (v případě postupu)

3.-4.6.2017 - Strakonice, Zemské finále NBTA (DM, DS, S)

28.5.2017 - Chodovské berušky, Praha (DS, J, S)

14.5.2017 - Benešov, Oblastní kolo NŠ (přípravka, DM, DS, S)

6.5.2017 - ČMO, kvalifikace, Louny (DM, DS, J, S)

1.5.2017 - Děti v akci, Praha (sóla, dua)

30.4.2017 - Děti v akci, Praha (DS, J)

2.4.2017 - Praha (S)

22.3.2017 - Praha (S) 

20.3.2017 - Praha (S)

25.2.2017 - Praha 7, Praha (S)


 2016

5.11.2016 - Neratovice, Mistrovství mažoretkových formací SHČR (DM, DS, J, S)

8.-9.10.2016 - For Toys, Prha Letňany (DS, S)

8.-9.10.2016 - ME Anglie (J)

28.9.2016 - Grand Prix, Mladá Boleslav (DM, DS, S)

24.-25.9.2016 - Praha, Týden v pohybu (DM)

24.9.2016 - Vejvodova Zbraslav (J)

18.9.2016 - Praha Prosek, park Přátelství (DS, J)

10.9.2016 - Praha ČM (S)

24.-28.8.2016 - Letní soustředění (S)

20. - 27.8.2016 - Letní soustředění (minimažoretky, DM, DS)

1. - 10.7.2016 - Norsko, zájezd s dechovým orchestrem (S)

17. - 19.6.2016 - Němčice nad Hanou, svátek hudby (S)

18.-19.6.2016 - Poděbrady, NŠ - MČR, v případě postupu

18.-19.6.2016 - MHF Česká Kamenice, Děčín (DS)

12.6.2016 - Praha - ,,Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl“ (DM)

4.-5.6.2016 - Klatovy, NŠ - Zemské finále Čech (DM, DS) 

4.6.2016 - Děti fitness, finále - v případě postupu (S)

29.5.2016 - Telč, "O střevíček z pohádkové Telče" (minimažoretky, DS)

28.5.2016 - Chodovské Berušky (DM, DS, DUO/senior)

21.-22.5.2016 - Ronov nad Doubravou, MČR sóla/dua

14.5.2016 - Žatec, Oblastní kolo NŠ (minimažoretky, DS)

8.5.2016 - Brandýs nad Labem, "Děti fitness" (DS)

7.5.2016 - Benešov nad Ploučnicí, "Benešovská mažoretka" (S)

30.4. a 1.5.2016 - PVA Letňany (DS)   

30.4.2016 - Praha, Děti fitness (minimažoretky, S)

8. - 10.4.2016 - Němčice nad Hanou, výroční koncert (S)

3.4.2016 - Praha, Děti v akci (minimažoretky, DS, S)

2.4.2016 - Jarní pohár Sokola Jinonice (S)

2.4.2016 - Kadaň, finále  (DS) 

20.2.2016 - Postoloprty, oblastní kolo (DS, J)

6.2.2016 - Masopust (J)8.1.2016 - Maturitní ples (DM)


 2015 

29.11.2015 - Sokol Královské Vinohrady, akademie (DS)  

7.11.2015 - Mistrovství mažoretkových formací, SH ČR (DS, J)  

31.10.-1.11.2015 - Praha (DS)  

10.10.2015 - Nový Bor, soutěž "O skleněnou hůlku" (DS, J)  

26.9.22015 - Vejvodova Zbraslav 

19.9.2015 - Praha (J)

7.9.2015 - zápis nových mažoretek  

22.-29.8.2015 - Letní soustředění (mini, DM, J)  

15.-22.8.2015 - Letní soustředění (DS)  

19.-21.6.2015 - Poděbrady, NBTA - MČR (DM, DS, J)  

20.6.2015 - Úvaly (DS)  

30.-31.5.2015 - Strakonice, NBTA - zemské finále (DM, DS, J) 

31.5.2015 - Praha, dětský den - Vyšehraní (DM)   

31.5.2015 - Praha (minimažoretky)  

23.5.2015 – Telč, O střevíček z pohádkové Telče (mini, DM, DS, J) 

23.-24.5.2015 - Ronov, MČR NBTA - sólo/duo  

8.5.2015 - Žatec, NBTA - oblastní kolo skupin (mini, DM, DS, J) 

2.-3.5.2015 - Praha, PVA Letňany (DS)

26.4.2015 - Příbram, soutěž MAC (DM, J)

25.4.2015 - Dobrovice, NBTA - sólo/duo rekvizity

11.-12.4.2015 - Klatovy, NBTA - sólo/duo klasika

4.4.2015 - Finálové kolo soutěže mažoretek států EU, Kadaň (DM, DS, J)

29.3.2015 - Praha, Děti v akci (mini, J) 

28.2.2015 - Praha, zahájení Matějské poutě (J)  

21.2.2015 - Mratín, svítící hůlky (DS)  

31.1.-1.2.2015 - Plzeň, MČR ve twirlingu  

16.1.2015 - Házenkářský ples, Praha (DM) 


2014  

28.11.2014 - Praha (DS)  

9.11.2014 - Neratovice, Mistrovství maž. formací (DM, DS, J)  

8.11.2014 - Kadaň, Mezinárodní soutěž maž. (DM, DS, J)  

1.-2.11.2014 - PVA Letňany (DS)  

6.10.2014 - Praha (J)  

27.9.2014 - Vejvodova Zbraslav (DM, DS, J) 

23.-30.8.2014 - soustředění (DM, J)  

16.-23.8.2014 - soustředění (DS) 

26.-29.6.2014 - FIJO Cheb (DS, J)  

13.-15.6.2014 - Poděbrady (v případě postupu)  

7.6.2014 - Litoměřice (DM, DS)  

31.5.-1.6.2014 - Strakonice (DM, DS, J) 

31.5.2014 - Měšice (minimažoretky) 

25.5.2014 - Praha, finále soutěže Děti fitness (J) 

24.5.2014 - Praha, Chodovské berušky (DS) 

24.5.2014 - Telč (DM, J)  

17.5.2014 - Trutnov (sóla)   

17.5.2014 - akademie Mratín (minimažoretky, DS)  

8.5.2014 - Žatec, Oblastní kolo NŠ (DM, J)  

3.5.2014 - Praha, Letňany (DS)  

1.5.2014 - Kamenice, Oblastní kolo NŠ (minimažoretky, DS)  

30.4.2014 - Praha, Štěrboholy (DM)  

26.4.2014 - Klatovy, Zemské finále S/D  

13.4.2014 - soutěž Praha (J)  

30.3.2014 - Praha, Děti v akci (DM, DS) 

29.3.2014 - Kolín, Pohár ze zámku (sóla/dua) 

29.3.2014 - Dobříš, Pohár mažoretek Zlaté Prahy (DM)

19.3.2014 - Praha, (J)

15.2.2014 - ples, Praha (J)  

14.2.2014 - Praha 1 (DS) 

6.2.2014 - Praha (DS)

1.-2.2.2014 - Mohelnice (S/D, TWIRL) 

25.1.2014 - Praha (J) 

10.1.2014 - Praha (J)


2013 

21.12.2013 - Praha (PIDI, BABY, MINI)

14.12.2013 - vánoční besídka všech mažoretek 

9.12.2013 - Praha (BABY)  

30.11.2013 - Liberec (S/D)  

23.11.2013 - Dubňany (S/D)  

10.11.2013 - Litoměřice (BABY)  

2.-3.11.2013 - Praha Letňany (BABY)  

27.10.2013 - Kolín (PIDI, BABY)  

17.10.2013 - Praha (MINI)  

12.10.2013 - Hranice (S/D)  

12.10.2013 - Praha (PIDI, BABY)  

4.-6.10.2013 - ME, Norsko-Lillehammer (MINI)  

28.9.2013 - Vejvodova Zbraslav (PIDI, BABY) 

21.9.2013 - Praha (BABY)  

19.9.2013 - Praha (BABY) 

15.9.2013 - Dubeč (PIDI)

7.9.2013 - Praha Dolní Počernice (BABY)

9.9.2013 - Zápis (noví členové)

31.8.-1.9.2013 - Karlovy Vary (PIDI, BABY)

17.-24.8.2013 - Letní soustředění (PIDI, BABY, MINI) 

23.6.2013 - Rozlučka PM (DUDU, PIDI, BABY, MINI, S/D)  

22.6.2013 - SK Praga Vysočany (BABY) 

22.6.2013 - Kostelec nad Labem (MINI)  

20.6.2013 - Praha, fotbalový turnaj (MINI) 

5.6.2013 - Výročí baráčníků, Mratín (PIDI)   

14.-16.6.2013 - Poděbrady MČR (BABY, MINI)

1.6. - Litoměřice (PIDI)  

1.-2.6.2013 - Strakonice (BABY, MINI) 

1.5.2013 - Kladno, Oblastní kolo Národního šampionátu (PIDI, BABY) 

1.5.2013 - Praha (MINI)

4.5.2013 - Benešovská mažoretka (PIDI, MINI)  

 4.-5.5.2013 - PVA Letňany (BABY) 

18.5.2013 - akademie, Mratín (BABY)   

25.5.2013 - Roudnice nad Labem (BABY)   

25.5.2013 - Telč (PIDI, MINI)   

26.5.2013 - Chodovské berušky (PIDI, BABY, MINI)   

27.-28.4.2013 - Klatovy, sólo/duo Čechy (BABY, S/D)

7.4.2013 - Děti v akci, Praha (PIDI)  

6.4.2013 - Praha (PIDI, MINI)

30.3.2013 - O pohár ze zámku, Kolín sóla/dua (BABY)

23.3.2013 - Velikonoční jarmark, Čakovice (MINI) 

23.3.2013 - Radotínský pohár, Radotín (PIDI, BABY) 

26.-27.1.2013 - MČR Twitling, Litvínov   


2012 

17.12.2012 - Vánoční besídka (všechny skupiny) 

11.11.2012 - Litoměřice, Mistrovství mažoretkových formací (PIDI, BABY)

10.11.2012 - Praha (MINI)  

3.-4.11.2012 - PVA Letňany, kynologická výstava (PIDI, BABY)  

21.10.2012 - Kolín, O pohár ze Zámku (PIDI, BABY)  

20.10.2012 - Hranice, O pohár města Hranice (Denisa a Vanesa Rajchartovy)  

13.10.2012 - Havířov, O cenu Andria (Denisa a Vanesa Rajchartovy)  

4.-8.10. 2012 – Mistrovství Evropy mažoretek - Sélestat/Francie (MINI)  

6.10.2012 - Praha, Čakovické posvícení (BABY)

29.9.2012 - Vejvodova Zbraslav (PIDI, BABY)

8.9.2012 - Sporťáček

25.8.-1.9.2012 - letní soustředění (PIDI, MINI)

11.-18.8.2012 - letní soustředění (BABY, PRINCESS)

1.-6.7.2012 - 150 let Sokola, Praha (PIDI, BABY, MINI, PRINCESS)

30.6.2012 - Cheb (BABY, MINI)

22.-24.6.2012 - Štětí (TOPKA)

23.6.2012 - Praha 9 (BABY) 

15.-17. 6.2012 - Poděbrady, MČR (BABY, MINI, PRINCESS)

9.6.2012 - Praha Čakovice, 100 let fotbalu (BABY)

2.-3.6.2012 Zemské finále Čech, Strakonice (BABY, MINI, PRINCESS)

1.6.2012 IKEA (BABY)

31.5.2012 DDM Praha 9 (PIDI, MINI, PRINCESS)

25.-29.5.2012 Belgie (TOPka)

26.5.2012 Chodovské berušky (PIDI, BABY)

25-26.5.2012 - PVA Letňany (BABY)

19.-20.5.2012 - Solo, duo - Ronov (BABY, MINI, PRINCESS)

12.-13.5.2012 Sokol Vinohrady (BABY)

5.5.2012 Benešovská mažoretka (PIDI, MINI) 

5.-6. 5.2012 - Praha Letňany (BABY)

 1.5.2012 - Oblastní kolo NŠ, Kladno (PIDI, BABY, MINI, PRINCESS)

28.-29.4.2012 - Klatovy sólo/duo Čechy (BABY, MINI, PRINCESS)

22.4.2012 - Generálka Pražských mažoretek (PIDI, BABY, MINI, PRINCESS)

14.4.2012 Praha, Jinonice (PIDI, MINI)

11.4.2012 - Praha 8 (MINI) 25.3.2012 - Děti v akci, Praha 4 (PIDI, BABY, MINI, PRINCESS)

31.3.2012 - Kolín / O Pohár ze Zámku - sóla/dua (BABY, MINI, PRINCESS)

11.-12.2.2012 - Nymburk, MČR ve twirlingu (MINI, PRINCESS)


2011

19.12.2011 - Vánoční besídka

15.12.2011 - Praha (BABY)

12. 12.2011 – Praha 6 (BABY)

5.-6.11.2011 - Praha / kynologická výstava v PVA Letňany

22.10.2011 - Kolín / O Pohár ze Zámku / formace (BABY, MINI)

15.10.2011 - Praha, Dechovková show v Tesla aréně (BABY, MINI, TOPka)

24.9.2011 - Vejvodova Zbraslav (MINI, TOPka)

17.9.2011 - Praha Kbely (BABY)

5.9.2011 - Sokolovna Vysočany, zápis PM

3.9.2011 - Praha Ďáblice (BABY)

 
 


Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< říjen / 2021 >>

Statistiky

Online: 7
Celkem: 920605
Měsíc: 14033
Den: 349